Imprint CZ

Děkujeme Vám za návštěvu našich internetových stránek.

 

Na těchto stránkách najdete fotografie z našich akcí a ilustrační fotografie,

jejichž autory jsou:
Norbert Achtelik © by Norbert-Achtelik.de
Jan Myslik, Praha, Czech Republic

 

V této internetové prezentaci se snažíme o správný a aktuální stav připravených informací. V případě problémů se zobrazováním těchto stránek se prosím obraťte na kontaktní osoby uvedené v hlavním menu/kontakt. I přes maximální péči nemůžeme plně vyloučit chyby nebo nejasnosti. Proto nepřebíráme plnou zodpovědnost za aktuálnost, správnost, kompletnost nebo kvalitu připravených informací.

 

Texty, ilustrace, grafika, zvuky, animace a videa, stejně jako jejich uspořádání na těchto internetových stránkách, jsou předmětem autorských práv a ostatních ochranných zákonů. Obsah těchto stránek nesmí být kopírován, distribuován, upravován, zpřístupněn třetím stranám pro komerční použití nebo jinak reprodukován bez výslovného písemného souhlasu provozovatele. Některé ilustrace na těchto stránkách mohou být předmětem autorského práva třetích osob. Zapsané značky patří právním vlastníkům. Ostatní značky a jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

 

Za obsah webových stránek, na které je odkazováno pomocí hyperlinku, neneseme žádnou odpovědnost.

 

Za hmotné i nehmotné škody, které vzniknou přímo anebo nepřímo používáním nebo nepoužíváním nabízených informací resp. za používání chybných a neúplných informací neneseme žádnou odpovědnost. Vyhrazujeme si právo, části nabídky na internetu nebo celou nabídku bez nějakého zvláštního upozornění změnit, doplnit, vymazat nebo zveřejnění na nějakou dobu částečně či úplně zrušit.

 

Zdraví Vás team Media Market Agency Prague!