Pohoštění - raut nebo servírované pohoštění?

Jakou formu chcete vtisknout Vaší akci?
 
Pomůžeme Vám připravit úspěšný koncept pro celou akci, a kompletně zajistíme její catering formou tzv. akce na klíč. Stačí nám sdělit Vaši představu a my se postaráme o realizaci. Pokud máte svého vlastního dodavatele, který si neumí poradit pouze s určitými prvky, oslovte nás pro dílčí catering.
 
Standardní nabídka: Raut
slavnostní hostina podobná recepci. Občerstvení se organizuje stejnou formou jako při recepci, ale s menším a jednodušším sortimentem nabízených pokrmů a nápojů. Rauty jsou v dnešní době nejoblíbenější a nejčastější formou společenské akce, na které se podává pohoštění. Výhodou rautu je to, že umožní snadno navazovat nové přátelské a obchodní kontakty se zajímavými lidmi, protože dává dostatek prostoru a volnost pohybu. 

 
Forma rautu
Velký raut – pro rozsáhlejší akce
Malý raut / banket - rautové občerstvení pro akce s jiným programem

 
Další možné formy akcí a pohoštění

Zahradní slavnost, párty
je oblíbenou formou při pořádání oslav a setkání pod širým nebem. Můžete si vybrat buď party s rautem, grilováním či kombinaci těchto dvou prvků. Sdělte nám Vaši představu a my ji zrealizujeme.
 
Forma banketu
je formou prestižní akce. Banketem můžeme označit společné stolování při slavnostních nebo oficiálních příležitostech, při kterých se jídla a nápoje podávají sedícím hostům.

Pro tuto klasicky laděnou akci Vám připravíme:

- Zasedací pořádek u jednotlivých stolů dle Vašich požadavků
- Profesionální obsluhu na odpovídající úrovni s bohatými zkušenostmi
- Poradíme Vám a dohodneme s Vámi jednotné menu pro účastníky banketu
- Grafický návrh a tisk programu, jídelního lístku a podobně

Barbecue
Barbecue – grilování, se stalo velmi oblíbenou kratochvílí, zejména v letních měsících. Výborně se hodí i při pořádání společenských akcí, například v den oslavy narozenin, svatby a různých setkání. Zařídíme jakoukoliv podobu barbecue - od klobás, přes steaky až po zeleninu.
 
Oslava narozenin
Dopřejte si oslavu narozenin, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat.
 
Svatební hostina
Svatební hostina je velmi významná událost a je potřeba ji řádně připravit. Vychutnejte si Váš významný den a nechte veškeré přípravy svatební hostiny a rautu na nás.

Pro svatební hostinu zabezpečíme:
- kompletní svatební menu
- večerní raut
- hudbu
- zábavný program
 
Ceny a kalkulaci Vám poskytneme na Vaše vyžádání.