Hudba

Hudební program
 
Hudba na párty, společenské a firemní akce:
Zprostředkujeme umělce, soubory a vytvoříme ucelený kulturní program pro společenské akce, firemní párty a večírky nebo galavečeře. Pro výběr hudby navštivte prosím naši nabídku umělců a souborů na těchto stránkách pod bodem „Artists and Project.“ Tato nabídka obsahuje osvědčené tituly a je pravidelně obměňována, takže i naši pravidelní zákazníci zde vždy naleznou něco nového a nevyzkoušeného. Umělce a soubory uvedené na těchto stránkách nabízíme jako standardní nabídku. Vedle standardu můžeme zajistit širokou škálu dalšího hudebního programu na přání, pomůžeme Vám s jeho výběrem a postaráme se o realizaci.
 
Technické zabezpečení:
Pro jakoukoliv akci Vám současně s hudbou můžeme zajistit také profesionální ozvučení (až do 5 kW výkonu) a uspokojíme také ostatní technické požadavky, t.j. světelný park, technické zázemí, zvláštní efekty (mlha, pyrotechnika) dále generátory střídavého proudu, celoplošnou projekci, stavbu pódia, ventilátory teplého vzduchu a podobně. Ke konkrétnímu požadavku každého klienta přistupujeme individuálně a zpracujeme více alternativ nabídky programu včetně transparentní finanční kalkulace.
 
Zkrátka kompletně zajistíme originální společenskou zábavu pro Vaše hosty, zaměstnance, přátele a obchodní partnery.
 
Hudba na svatbu:
Je pro organizátory akcí zvláštní a dosti náročnou disciplínou, svěřte ji proto raději profesionálům. Svatební veselice se vymyká standardu a to v mnoha ohledech. Svojí časovou délkou, formou zábavy, strukturou hostů a zvláště tím, že je to akce, na kterou se vzpomíná po celý život. Organizaci svatebního programu doporučujeme svěřit profesionálům také z toho důvodu, abyste si slavnostní chvíle mohli vychutnat v klidu a bez zbytečných stresů. Námi pořádaná hudební produkce může začít již při svatebním obřadu a to jak civilním, tak církevním. Hudební doprovod je možné využít také při návštěvě ženicha v domě nevěsty, při uvítání na hostinu, anebo při dokreslení ostatních slavnostních okamžiků. Na přání pro Vás a Vaše přátele, připravíme rozlučkový večírek.
 
Koncert jako zážitkový dárek k narozeninám:
Věnujte svým blízkým hodinku zážitku s koncertním programem. Tato forma dárku se v poslední době osvědčuje stále více. Při následujícím narozeninovém veselení Vám může postačit i reprodukovaná hudba, ale zážitek ze skvěle odehraného živého koncertního čísla, při kterém se může Váš oslavenec doslova dívat sólistům pod prsty je jedinečným vrcholem narozeninové oslavy.
 
Ceny a kalkulaci Vám poskytneme na Vaše vyžádání.