Další

Doprovodný program
 
Konferenciér – je důležitou součástí Vaší větší akce ale také příjemným prvkem v případě malé akce. Technické zázemí pro práci konferenciéra: ozvučovací systém, bezdrátový mikrofon, šatna.
 
Ukázky řemesel – nabízí příjemné a poučné odreagování Vám i Vašim hostům, můžete pouze sledovat nebo si zkusit výrobu a výrobek si pak odnést domů, jako suvenýr. Nabízené ukázky: drátování, výroba svíček, kovář, mincíř, košíkář.
 
Barmanská show - světelná, free style a bar catering, koktejly v jakémkoliv množství. Můžete vybrat buďto jeden hlavní alkohol, ze kterého chcete drinky míchat, nebo vše nechat na nás. Řidiči pozor! Koktejly lze připravit zároveň v nealkoholických verzích.
 
Ochutnávky vín – domácí i zahraniční. Poznáte nové odrůdy vín, nové vůně i chutě. Díky degustacím se vám otevřou obzory a zažijete příjemné chvíle s přáteli u dobrého vína.
 
Kosmetika - Vaši hosté si rádi odpočinou v klidu kosmetického křesla s příjemné a profesionální péči. V rámci našeho kosmetického servisu provádíme: typizaci pleti, doporučení výběr vhodné kosmetiky, provedení drobných kosmetických úkonů.
 
Líčení – nabízíme jako zvláštním kosmetický servis. Provádí se zejména v rámci svatebních akcí.
 
Taneční performance – naše taneční performance jsou organizovány formou přibližně desetiminutových tanečních vystoupení. Tato vystoupení provádějí buďto dvojice, v oborech latinsko-americký tanec, klasické tance, step anebo taneční skupiny.
 
Další možnosti doprovodného programu: šermířské skupiny, ohňostroj, živé sochy, modely letadel a lodí, atd . . .
 
Zážitkový program
 
Výuka – rychlokurz hry na elektrickou kytaru, jedna lekce trvá přibližně 15 minut. V tomto rychlokursu se nikdo nestane virtuózem. Začátečník se však dozví jak na to a pokročilý zjistí, na čem by měl nejvíce pracovat.
Výuka – rychlokurz hry na bicí nástroje. Lekce může být individuální nebo hromadná, podle toho určujeme její délku. Tato lekce bývá opravdu nezapomenutelným zážitkem.
 
Formou zážitkového programu mohou být také různé jiné rychlokurzy, lekce zpěvu, kurz sebeobrany, dirigování, atd . . . .